Služby

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


Projektování a inženýrská činnost

Využijte služby našich projektantů i zkušeného architekta. Zhotovíme Vám kompletní projekt od vizualizované studie přes projektovou dokumentaci pro územní řízení až po ohlášení stavby nebo vyřízení stavebního povolení. Rádi Vám vymyslíme projekt přesně podle Vašich představ. Nechejte realizaci na nás, jistě nebudete litovat!

Stavební práce

Od počátku stavby až po kolaudaci budeme postupovat podle Vašich představ. Máme bohaté zkušenosti se všemi typy konstrukcí bytových i nebytových prostor a pomůžeme Vám při výběru nejvhodnějšího prostorového řešení Vaší budoucí nemovitosti. Poradíme Vám s výběrem materiálu i při celkovém návrhu designu. Naší snahou je samozřejmě uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech, což jistě ocení každý z vás. Svěřte tedy svůj projekt profesionálům a získáte záruku kvalitně odvedené práce. Těšíme se na spolupráci právě s Vámi!